Oyuncu Başvurusu

Anasayfa Başvuru
New Face Casting

Oyuncu Başvuru Formu

Hayallerinize giden yolda...
New Face Casting Ajans Hakkında
New Face Casting

Başvurun

New Face Casting Ajans kendi bünyesinde bulundurduğu yapım ve prodüksiyon hizmetleri sayesinde çalışmakta olduğu oyuncu ve modeller ile klip, reklam, katalog alanlarında birlikte çalışmaktadır.

Yalnızca bir ajans olmayıp birlikte çalıştığı oyuncu ve model adaylarına bünyesinde barındırdığı atölyelerinde kamera önü oyunculuk ve modellik eğitimini sektör standartlarında sağlamaktadır.

New Face Casting Ajans'ın oyuncu kadrosunun bir parçası olmak için "Başvuru" bölümüne girerek doldurduğunuz formu bize yollayınız. New Face Casting Ajans'ın başvurular bölümündeki istenilen bilgileri posta vasıtasıyla da bize ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştırdığız bilgiler uzman kadromuzca değerlendirilip size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

New Face Casting Ajans başvuru linkinden başvuru formunu eksiksiz doldurunuz. Formu doldurma sırasında herhangi bir aksilikle karşılaşırsanız iletişim bilgilerimize bakarak bize fotoğraflarınızı, kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi mail yoluyla da gönderebilirsiniz.

Uzman ekibimizce onay almış başvurular size sms, internet veya telefon üzerinden olumlu dönüş yaparak New Face Casting Ajans'ın deneme çekimlerine davet edilirsiniz. Yapılan çekimler New Face Casting Ajans'ın internet sitesinde paylaşılır ve sektördeki yapımcı ve yönetmenlerin sizi tanımasına fırsat verilir. Yapım şirketlerinin istediği doğrultuda ajansımız aracılığıyla televizyon ekranlarının yeni yıldızı siz olabilirsiniz.

New Face Casting Ajans bu sektörde titiz çalışan ve kadrosuna dâhil olan, oyuncuların en iyi şartlarda bu sektöre atılmasını sağlayan, oyuncuları ve yapım şirketlerini birbirine bağlayan ağ niteliğindedir. Bu nedenle en çok tercih edilen ajans niteliğini koruma hedefindedir.

Başvurularınızı bekliyoruz.